Navigáció

IT Recruiter

Virgo Budapest 1055 Budapest, Szent István krt. 17. 1. emelet 6.

Tapasztalt IT recruiterrel szeretnék bővíteni a csapatunkat, aki nem kizárólag toborzással, hanem ügyfél menedzsmenttel és beszállítói menedzsmenttel is foglalkozik majd. A Virgóban induló új üzletágunk támogatása lesz az új kollégánk elsődleges feladata.

Az induló üzletágról pár szó:

  • Informatikai fejlesztések a legfrissebb technológiákkal
  • Változatos közép és nagyvállalati ügyfélkör
  • Vonzó T&M és projekt alapú konzultatív resource management megoldások
  • Mértékadó belső szakmai háttér és támogatás
  • Gyors és rugalmas alkalmazkodás a piaci igényekhez és a körülöttünk változó világhoz.

Mitől más ez, mint a többi?

  • Olyan, mintha tanácsadói oldalon dolgoznál – de mégis vállalati oldal: egy brandet képviselsz és számtalan pozíciót tudsz a jelöltjeidnek ajánlani
  • Megbízható piaci tapasztalataiddal és visszajelzéseiddel folyamatosan alakíthatod a kiválasztási folyamatot, ügyfeleink ezekre alapozva változtathatnak igényeiken
  • Tényleg nagyon jó közösségben dolgozhatsz (nem csak sörözgetünk munka után – hanem szakmai közösségként működve folyamatosan megosztjuk egymással tapasztalatainkat, tudásunkat, ötleteinket).

A feladatokról:

  • IT toborzási folyamatok teljes körű koordinálása és persze aktív részvétel benne pl. (igények begyűjtése, pozíció leírások elkészítése, megfelelő jelöltek felkutatása, interjúztatás, jelöltek bemutatása az üzletágak/ügyfelek részére, jelöltekkel kapcsolattartás, ajánlatadás stb.)
  • A meglévő beszállítói körünkkel kapcsolattartás, tőlük jelöltek fogadása, pozíciók kiadása – új beszállítók felkutatása
  • Kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, igényeik pontos megértése, feltérképezése
  • Innovatív ötletelés, megoldási javaslatok felmerülő erőforrás-problémákra
  • Toborzás teljes körű adminisztrációja (ügyfeleink ATS rendszereinek használata, belső jelölt adatbázis karbantartása, további építése stb.)
  • Együttműködés a HR-rel, üzeltágvezetőkkel, szakmai vezetőkkel és más recruiterekkel.

Néhány szó az elvárásokról is, mert azért azok is vannak:

  • Tapasztalat és piacismeret mindenek előtt! 🙂
  • Ismered a főbb technológiai platformokat, nem tudnak a jelöltek zavarba hozni a rövidítésekkel – sőt mitöbb, még érdekelnek is a tech újdonságok (tehát szívesen hallgatod, ahogy mesélnek/mesélünk róla neked!)
  • Meglévő jelölt kapcsolati hálóval rendelkezel (ez a tapasztalatodból is fakad, hiszen nagyon sok IT szakemberrel kerültél már kapcsolatba, ugye?)
  • Angolul is képes vagy kommunikálni (ez csak a külföldi ügyfeleink miatt lehet fontos – a napi munka során magyarul beszélgetünk egymással)
  • Na és persze: sourcing és recruitment ismeretek.

A többi már csak felsorolás szinten

Modern iroda, Home Office lehetőség, gyümölcs- és zöldségnapok, sportkártya, céges sportcsapatok, egészségbiztosítás, céges telefon, előfizetés és laptop, kényelmes kanapék, kávé, belső képzések, szakértő csapatok és konferencia előadók, softskill-suli, csapatépítők és céges karácsonyok, sörözések, palacsinta napok, és rengeteg barátságos munkatárs.

Tetszett a hirdetés? Az alábbi űrlap kitöltésével tudsz a pozicióra jelenetkezni.
Ha mégis inkább emailben jelentkeznél akkor pedig a hr@virgo.hu címen teheted meg.

Ezen fogunk keresni az interjú részleteivel
Olyan linket küldj, amelyből megismethetünk
Word vagy pdf? Nekünk mindegy
A beérkezett jelentkezésed bizalmasan kezeljük, és nem adjuk tovább harmadik fél számára.