Navigáció

Senior Business Designer

Virgo Budapest 1054 Báthory u. 6.

A Virgo Product Design üzletágának bővülése céljából keresünk digitális, enterprise termékek tervezését támogató senior business designert.

Feladatkör

  • Digitális termékek tervezésének támogatása széles spektrumú UX tapasztalattal
  • Design thinking alapokon lévő magabiztos és hiteles eszközhasználat
  • Enterprise projekteken business / innovation design szemlélet képviselete
  • Service design feladatok elvégzése
  • Üzleti igények kiásása, discovery, UX tanácsadás
  • Stakeholder interjúk, project workshopok facilitálása, szakmai előadások
  • Prototípusok, wireframe-ek, canvasok készítése, usability testek levezetése
  • Szerepvállalás a szervezet design evangelizációjában
  • Sales folyamatok szakmai támogatása

Csapatunk

  • 10 fős senior product designer csapat
  • 100+ fő fejlesztő scrum teamekbe szerveződve
  • Holisztikus product design szemlélet
  • E-com, telco, media, fintech ágazatból, nagy multinacionális és kkv megrendelők, ismert brandek
  • Átlagosan 3-6 hónapos design projektek
  • Komoly szakmai elhivatottság
  • Transzparens működés, lapos szervezet

Juttatásaink

  • Home office
  • Egészségbiztosítás
  • Céges telefon és előfizetés
  • Laptop
Nulla banner mutációk és klasszikus reklámügynökségi melók. Projectek helyett product szemlélet van… enterprise közegben is. Ha te is holisztikusan gondolsz a designra, legyél a Virgo Product Design csapatának tagja!
Boros Gergely

Senior Creative Developer - Product Design Team

Tetszett a hirdetés? Az alábbi űrlap kitöltésével tudsz a pozicióra jelenetkezni.
Ha mégis inkább emailben jelentkeznél akkor pedig a hr@virgo.hu címen teheted meg.

Ezen fogunk keresni az interjú részleteivel
Olyan linket küldj, amelyből megismethetünk
Word vagy pdf? Nekünk mindegy
A beérkezett jelentkezésed bizalmasan kezeljük, és nem adjuk tovább harmadik fél számára.