Navigáció

Solution Architect (Customer Facing IT / Frontend)

Törökbálint (hibrid)

Telekommunikációs szektorban működő partnerünk számára keresünk olyan szakértőt, aki pezsgő, változatos munkát kínáló és önálló felelősségvállalást igénylő környezetben vállalkozik a Customer Facing IT / Frontend terület alkalmazásainak felelőseként részt venni fejlesztésekben, drive-olja a megvalósítást szállító projekteket, valamint a csapattagokkal való együttműködésre is nyitott.

Feladatok:

  • Üzleti és műszaki követelmények lebontása magas szintű rendszerkövetelményekké, figyelembe véve a rendszerek adat, integrációs és infrastruktúra aspektusait;
  • Az egyensúly fenntartása a követelményeknek való megfelelés és az IT architektúra komplexitása között;
  • Az architektúra építőkockák (microservice-ek, API-k, alkalmazások és interfészek) felhasználására vonatkozó irányelvek betartatása, részvétel ezen tervezési és használati irányelvek kidolgozásában és bevezetésében;
  • Projekt munkák során a fejlesztések leszállítandóinak megtervezése más architektekkel, szakértőkkel és üzleti elemzőkkel együtt.

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalatod van alkalmazás architektúra tervezésben
  • Praktikus tudással és tapasztalattal rendelkezel üzletmenet-támogató alkalmazásokkal kapcsolatban
  • Nyitottság, jó kommunikációs képesség jellemez
  • Középfokú angol nyelvtudással bírsz

Előny a TOGAF, SOA, ITIL tapasztalat és valamilyen Enterprise Architecture modellező eszköz (pl. SAMU, EA, Archimate) ismerete az üzleti szemlélet (az üzleti követelmények és a mögöttük meghúzódó üzleti hajtóerő megértése) megléte.

Munkavégzés helyszíne: Törökbálint (hibrid munkavégzés)

Rugalmasságot biztosítva, hibrid munkavégzésben dolgozunk tovább, ahol a feladataidhoz illően dolgozhatsz home office-ból vagy az irodából

Jelentkezés: hr@virgo.hu

Tetszett a hirdetés? Az alábbi űrlap kitöltésével tudsz a pozicióra jelenetkezni.
Ha mégis inkább emailben jelentkeznél akkor pedig a hr@virgo.hu címen teheted meg.

Ezen fogunk keresni az interjú részleteivel
Olyan linket küldj, amelyből megismethetünk
Word vagy pdf? Nekünk mindegy
A beérkezett jelentkezésed bizalmasan kezeljük, és nem adjuk tovább harmadik fél számára.