Navigáció

UX Designer

Virgo Budapest 1055 Budapest, Szent István krt. 17. 1. emelet 6.

A Virgo product design üzletágába keresünk UX designert. Fő feladatunk nagyvállalatok számára komplex, digitális termékek UX és UI tervezése, kivitelezése. Csapatunkba olyan szakembert keresünk, aki keni-vágja a UX-et, magabiztosan alkalmazza az eszköztárát, képviseli a user és a termék érdekeit, miközben érti a business igényeket is.

Feladatod lesz, hogy

  • web és mobil platformokhoz user journey és wireframe terveket, valamint ux auditot készíts.
  • usability teszteket, user és stakeholder interjúkat készíts majd mindenki számára érthető módon dokumentáld és prezentáld.
  • workshopokat facilitálj.
  • rávezesd a különböző területről érkező ügyfeleinket a legjobb megoldásokra és döntésekre.
  • olyan ügyfélközponti élményeket tervezz, ami a megrendelő üzleti szempontjából is előnyös.
  • mentorálj másokat és oszd meg a tapasztalatod a csapattal, hogy minél többet tanulhassunk egymástól.

Téged keresünk, ha

  • van legalább 3+ év releváns szakmai tapasztalatod.
  • komplex feladatokon is könnyen kiismered magad.
  • proaktívan tudsz megoldásokat szállítani.
  • holisztikusan és rendszerekben tudsz gondolkodni.
  • szeretsz csapatban dolgozni, de nem riadsz meg az önálló feladatoktól.
  • szívesen megosztod a gondolataidat a különböző területekről érkező kollégákkal és ügyfelekkel.
  • könnyen megérted a felhasználók és az ügyfeink igényeit és mind a két félnek előnyös megoldásokkat hozol.
  • kompromisszum kész vagy és a technikai és üzleti kötötségekkel együtt a lehető legjobb megoldásokat tudod szállítani.

Bónusz, ha

  • van tapasztalatod az ügynökségi, beszállítói oldalról.
  • Figma az az eszköz, amit nap mint nap használsz.
  • könnyen kinyersz adatokat a Google Analytics-ből és összefügésekké alakítod.

Nálunk

  • együtt fogsz dolgozni olyan kiváló szakemberekkel (managerek, fejlesztők, designerek, stb.), akik nap mint nap azon dolgoznak, hogy értéket és minőséget szállítsanak a felhasználóknak és az ügyfeleinknek.
  • közvetlenül együtt dolgozol majd a UI desginerekkel és front-end fejlesztőkkel.
  • rugalmas munkaidőben a törzsidőn kívül te magad alakíthatod mikor szeretnél dolgozni.
  • végig kísérheted a teljes tervezési folyamatot a kutatástól a megvalósításig.
  • részt vehetsz a design csapat fejlesztésében és stratégiájának a kitalálásában.
  • heti 2 napot a szuper új belvárosi irodában és 3 napot otthonról dolgozhatsz.

Jár neked

  • egészségbiztosítás.
  • céges telefon előfizetés és vásárlási keret.
  • macbook vagy windows laptop.

Tetszett a hirdetés? Az alábbi űrlap kitöltésével tudsz a pozicióra jelenetkezni.
Ha mégis inkább emailben jelentkeznél akkor pedig a hr@virgo.hu címen teheted meg.

Ezen fogunk keresni az interjú részleteivel
Olyan linket küldj, amelyből megismethetünk
Word vagy pdf? Nekünk mindegy
A beérkezett jelentkezésed bizalmasan kezeljük, és nem adjuk tovább harmadik fél számára.