Navigáció

Frontend Fejlesztő

Budapest (hibrid)

Partnerünkhöz keresünk Frontend Fejlesztőt.

Téged keresünk:

  • ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, folyamatosan bővülő, agilis csapatnak
  • ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél együtt dolgozni
  • ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, komplex architektúrájú rendszerek
  • ha szereted a kihívásokat és igényes vagy a munkádra
  • ha szeretsz terméket fejleszteni és érdekel a mély, technológiai tervezés módszertana
  • ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre

Feladatok:

  • Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos együttműködés
  • Frontend alkalmazás és komponensek fejlesztése Angular keretrendszerben
  • Kommunikáció REST szolgáltatásokon keresztül
  • Sitebuild feladatok ellátása.

Elvárások:

Szakmai elvárás:

  • Legalább 3 év Angular tapasztalat céges környezetben
  • TypeScript, modern JavaScript (ES6+) alapos ismerete
  • HTML5, CSS tapasztalat
  • Valamelyik CSS preprocessor ismerete (preferált: SASS/SCSS)
  • REST szolgáltatások ismerete
  • Git verziókövető ismerete
  • Szakmai angol nyelvismeret középfokon (szaknyelvi szövegek olvasása, írása)

Személyiségre vonatkozó elvárások:

  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Proaktív, kreatív és innovatív szemlélet
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Fejlődés iránti elkötelezettség

Előny:

  • RxJs tapasztalat
  • Más frontend keretrendszer ismerete (pl. VueJS)
  • Valamelyik UI komponens library ismerete (pl. Angular Material, Bootstrap, stb.)
  • Szerver oldali vagy full stack JS tapasztalat (NodeJS)
  • Fejlesztői end-to-end tesztelési tapasztalat (preferált: Cypress)
  • IBM Loopback, KoaJs/ExpressJs ismerete
  • NGXS, NGRX vagy más state management library ismerete
  • GraphQL ismerete.

Amit kínálunk:

  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében való részvétel korszerű technológiák alkalmazásával
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Külső és belső szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák
  • Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
  • Jól felszerelt modern iroda és távoli munkavégzési lehetőség
  • Korszerű munkaeszközök
  • Versenyképes bérezés és juttatások.

Tetszett a hirdetés? Az alábbi űrlap kitöltésével tudsz a pozicióra jelenetkezni.
Ha mégis inkább emailben jelentkeznél akkor pedig a toborzas@virgo.hu címen teheted meg.

Ezen fogunk keresni az interjú részleteivel
Olyan linket küldj, amelyből megismethetünk
Word vagy pdf? Nekünk mindegy
A beérkezett jelentkezésed bizalmasan kezeljük, és nem adjuk tovább harmadik fél számára.
BAR 21 BAR 22